Hotel Danubius Spa Pacifik Mariánské Lázně

Hotelu Danubius Spa Pacifik Mariánské Lázně 11 Hotelu Danubius Spa Pacifik Mariánské Lázně 12 Hotelu Danubius Spa Pacifik Mariánské Lázně 13 Hotelu Danubius Spa Pacifik Mariánské Lázně 14 Hotelu Danubius Spa Pacifik Mariánské Lázně 15 Hotelu Danubius Spa Pacifik Mariánské Lázně 16 Hotelu Danubius Spa Pacifik Mariánské Lázně 17 Hotelu Danubius Spa Pacifik Mariánské Lázně 18 Hotelu Danubius Spa Pacifik Mariánské Lázně 19 Hotelu Danubius Spa Pacifik Mariánské Lázně 20 Hotelu Danubius Spa Pacifik Mariánské Lázně 21 Hotelu Danubius Spa Pacifik Mariánské Lázně 22

.Hotel Danubius Health Spa Pacifik byl postaven teprve na počátku 20. století (1905), ale o to monumentálněji, než ty ostatní. Jeho majitelem byl tehdy velmi uznávaný a také velmi movitý pán Ott, který rozhodně nechtěl šetřit.V současnosti prošel hotel výraznou rekonstrukci a také modernizací, což ovšem neubralo nic na jeho historickém kouzlu. Pokud máte rádi krásný výhled, pak navštivte dominantu lázeňské třídy města Mariánské Lázně.


Hotel najdete v lázeňském centru na konci Hlavní třídy, ale nedaleko lázeňské kolonády se zpívající fontánou. V Granhotelu Pacifik se můžete ubytovat v 95 pokojů kategorii Komfort, Superior – výhled do vedlejší ulice, Superior Plus – výhled na lázeňský pak a kolonádu, Suite – obývací pokoj s oddělenou ložnicí a Apartmá – obývací pokoj s oddělenou ložnicí a kuchyňský koutek. Vybavení pokojů: vana nebo sprcha, WC, Sat.-TV, minibar, safe, telefon s přímou volbou, připojení na internet, koupací plášť zdarma připraven na pokoji, WiFi Zone na vyžádání


Více o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: hotel-danubius-health-spa-pacifik@toprague.cz
Adresa: Mírové náměstí 84/1 Mariánské Lázně


Pobytové balíčky Ubytování bez balíčku

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu Danubius Spa Pacifik Mariánské Lázně věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu Danubius Spa Pacifik Mariánské Lázně se můžete ubytovat v den příjezdu od 14:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 11:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.


Pobytové balíčky:


Minirelax

délka pobytu: 3 dny
od 5000 Kč za osobu
Detaily nabídky ...

Advent v lázních

délka pobytu: 4 dny
od 6960 Kč za osobu
Detaily nabídky ...

Minikúra

délka pobytu: 4 dny
od 7320 Kč za osobu
Detaily nabídky ...

Pacifik Spa Package

délka pobytu: 4 dny
od 7860 Kč za osobu
Detaily nabídky ...

Více balíčků ...

:

Kalkulace pobytu bez balíčku:

+ Přidat další typ pokoje ...
1 x Dvoulůžkový pokoj Superior3240 Kč

Celkem za pobyt:

3240 Kč

Ceny jsou uvedeny včetně nápoje na uvítanou, snídaně formou bohatého bufetu, minerální pitné kúry a DPH.
Volný vstup do hotelového bazénu a sauny. Pravidelné hudební večery, přednášky, kulturní a animační programy, výlety a vycházky městem s průvodcem.

Kontaktní údaje:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.Hotel Danubius Spa Pacifik Mariánské Lázně na mapě:

TOPlist